Piżamki

Piżamki dla dzieci i niemowląt firmy Taniko to jeden flagowych produktów marki. Charakteryzuje się niezwykłą delikatnością dzięki zastosowaniu wysokiej klasy bawełny premium od polskiego producenta. Materiał ten nie uczula i zachowuje swoje właściwości nawet po wielu praniach. Dzięki temu, że piżamka jest tak delikatna i przyjemna w dotyku dziecko odczuwa bardzo wysoki komfort noszenia. Każdy klient, który dotknął piżamek dla dziewczynek i chłopców Taniko potwierdza, że są to najlepsze jakościowo piżamki jakie posiadają.

Piżamki we wzory kwiatowe
Taniko w swojej ofercie posiada głównie ubranka dla dzieci we wzory kwiatowe, a sporadycznie pojawiają się inne wzory np. wzory zwierzęce oraz związane z przyrodą. Projektując kolejne kolekcje piżamek firma dba o to aby oprócz walorów jakościowych ubranka były niebanalne i dobrze wyglądały na dzieciach. Taniko stara się również wyznaczać trendy w modzie dziecięcej tworząc z tygodnia na tydzień coraz piękniejsze wzory.

Pajace do spania i piżamki dwuczęściowe
O ofercie sklepu internetowego można znaleźć pajace do spania dla dzieci zapinane na zamek oraz piżamki dwuczęściowe. W zależności od pory roku piżamki są dostępne na krótki rękaw oraz na długi rękaw. Pajace dla dziewczynek i chłopców są produkowane tylko na długi rękaw natomiast piżamki dwuczęściowe dla dzieci w dwóch wariantach: na chłodniejsze dni rękaw długi, na cieplejsze pory roku rękaw krótki.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Shopping Cart