Body

Body dla dzieci Taniko tworzone z najwyższej jakości jarseyu o wysokiej gramaturze od polskich procederów co daje przewagę nad konkurencją, która zaopatruje się w tańsze materiały z Turcji oraz Indii. Polski jarsey przewyższa turecki oraz indyjski jakością oraz jest przyjemniejszy w dotyku co dla dzieci i niemowląt jest szczególnie ważne.
Bodziaki marki Taniko dzięki niebanalnymi i urzekającym wzorom głównie kwiatowym oraz bogato zdobionym krojom w falbanki, motyki oraz koronki przykuwają wzrok, dają dziecku komfort na najwyższym poziomie czyniąc je produktami klasy premium.

Body dla dzieci w stylu Newbie
Pierwsza firma, która przełamała szablon klasycznych ubranek dla dzieci i niemowląt była firma Kappahl wypuszczając linię ubranek Newbie. Produkty charakteryzowały się przepięknymi printami wykonanymi na materiale jersay składającego się z bawełny i elastanu. To właśnie Newbie jako pierwsze stworzyło body kwiatowe z falbanką, body z motylkami czy leginsy z falbankami.
Marka Taniko czerpiąc inspirację z Newbie oraz bazując na swoich pomysłach stworzyła wyjątkowe bodziaki dla dziewczynek. Zaopatrując się w materiały u najlepszych polskich producentów produkty szyte przez Taniko przewyższają jakością linie konkurencji. Kroje i printy idealnie wpasowują się w potrzeby wymagających rodziców szukających ubranek premium dla swoich pociech.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Shopping Cart