Bluzy

Bluzy dresowe dla dziewczynek to bardzo wygodne i trzymające fason produkty. Bluzy Taniko to przede wszystkim żywe kwiaty w różnych wydaniach na odpowiednio dopasowanych tłach oraz bluzy jednokolorowe, a okresowo bluzy welurowe na chłodniejsze dni. Wszystkie bluzy dla dzieci Taniko zrobione zostały z materiałów premium czyli z dresówki o wysokim stopniu delikatności, jarsey’u o dużej gramaturze oraz weluru bawełnianego. Rodzice małych dziewczynek pokochali bluzy zaprojektowane przez Taniko. Fason wzbogacony o motylki z koronkami oraz piękne falbanki prezentuje się niebanalnie.

 

Bluzy dla dziewczęce na chłodniejsze dni

Bluza to podstawowy element garderoby dzieci, który w chłodniejsze dni sprawdzi się jako dodatkowy element grzejący ciało dzieci pod kurtką. W porach przejściowych jako końcowa część górnej garderoby lub pod kurtką przejściową. Bluzy kwiatowe z falbankami są bardzo wygodne i każda dziewczynka czuje się w nich komfortowo.

Niebanalne bluzy na każdą okazję

Bluzy dla dzieci naszej marki zostały tak zaprojektowane pod kątem fasonu oraz dobranych wzorów, żeby budzić podziw. Są to produkty niezwykle piękne, przemyślane i oryginalne. Wzory kwiatowe wydrukowane metodą cyfrową robią wrażenie oraz zachowują swoją kolorystykę po wielu praniach. Nasze bluzy dla dziewczynek są dodatkowo urozmaicone pięknymi v-falbankami, u-falbankami oraz delikatnymi motylkami na ramieniu z wszytą koronką.

Materiały premium od polskich producentów

Bluzy szyte są z materiałów wysokiej jakości od polskich producentów dzianin co daje przewagę nad konkurencją krajową oraz zagraniczną. Materiały są dokładnie wyselekcjonowane i sprawdzone. Bluzy produkowane są w zależności od pory roku z bawełny premium o różnej grubości, jarsey’u oraz weluru bawełnianego. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami tkanin nasze produkty są niezwykle delikatne w dotyku, nie uczulają w związku z tym mogą być ubierane przez niemowlaki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Shopping Cart